Blog

lek. Bartłomiej Juza

(+48) 690 070 790
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Renuvion - zabieg ujędrniający dla skóry pozbawionej sprężystości

Redukcja wiotkiej skóry oraz ujędrnianie ciała - zabieg Renuvion w Genesis Clinic Kraków

Renuvion to urządzenie, które powstało w odpowiedzi na potrzeby medycyny i chirurgii estetycznej, choć bywa również wykorzystywane w urologii i kardiologii. Innowacyjne rozwiązanie, jako jedyne na świecie, wykorzystuje w swoim działaniu plazmę helową i technologię fal radiowych. Efektem ich działania jest natychmiastowa poprawa stanu skóry, co odzwierciedla się w jej ujędrnieniu i odpowiednim napięciu. Zabieg przynosi fantastyczne rezultaty w zakresie modelowania sylwetki, a także likwidacji blizn, przebarwień i zmarszczek. Za jakość produktu odpowiada amerykański producent – firma Bovie Medical, ciesząca się prawie 100-letnim doświadczeniem w dostarczaniu prekursorskich rozwiązań na światowy rynek medyczny.

Czytaj więcej

Liposukcja Body Jet - Sposób na wymarzoną sylwetkę

Liposukcja Body Jet

Liposukcja Body Jet jest metodą, w której wykorzystywany jest ciągły strumień cieczy. Za pomocą tego strumienia rozbijane są podskórne warstwy tkanki tłuszczowej. Jest to sprawdzony sposób na osiągnięcie wymarzonej sylwetki w sposób bezpieczny, komfortowy i efektywny.

Czytaj więcej