Blog

lek. Bartłomiej Juza

(+48) 690 070 790
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zabieg liposukcji z użyciem Vaser Lipo 4d - Nowoczesne rzeźbienie sylwetki

Pięknie wyrzeźbione i ujędrnione ciało bez oznak nagromadzonego tłuszczu, to ideał do którego dąży duża część społeczeństwa. Większości udaje się to osiągnąć przy pomocy odpowiednio dobranej diety i intensywnego wysiłku fizycznego, jednak istnieje wiele przypadków w których ten sposób nie daje zadowalających efektów. Tempo współczesnego życia sprawia również, że duży procent ludności nie ma czasu na codzienne treningi. Zatem w jaki sposób osiągnąć pięknie wyrzeźbioną sylwetkę? Rozwiązaniem jest zabieg liposukcji z użyciem Vaser Lipo 4D.

Powiększanie piersi własnym tłuszczem

Na czym polega zabieg Vaser Lipo 4D?

Zabieg liposukcji Vaser Lipo 4D to nowoczesna metoda pozwalająca na pozbycie się zbędnego tłuszczu i uzyskanie pięknie wyrzeźbionej sylwetki. Ten małoinwazyjny zabieg polega na wykonaniu małego nacięcia w skórze, przez które zostaje wprowadzona niewielka sonda emitująca ultradźwięki. Fale te rozbijają komórki tłuszczowe zamieniając je w emulsję łatwą do próżniowego odessania. Ponadto nowoczesne urządzenie Vaser Lipo 4D pozwala na precyzyjne rzeźbienie i modelowanie wyglądu mięśni, a nawet miejsc trudnodostępnych dla tradycyjnego odsysania tłuszczu, tak jak wewnętrzna strona ud.

Nowe możliwości w kształtowaniu sylwetki

Ogromną zaletą zabiegów liposukcji z użyciem Vaser Lipo 4D jest fakt, że urządzenie to działa niezwykle precyzyjnie, oddziałowując jedynie na komórki tłuszczowe, a nie na okoliczne nerwy, naczynia krwionośne czy tkankę łączną. Dzięki temu czas gojenia się okolicy operowanej jest zdecydowanie krótszy a okres pozabiegowy odznacza się mniejsza bolesnością i większym komfortem niż w przypadku tradycyjnych zabiegów liposukcji. Nowe możliwości, jakie stawia liposukcja Vaser Lipo 4d Kraków pozwalają na piękną skórę, bez większych blizn pozabiegowych, a jedynie niewielkie ślady po sądzie i delikatne zasinienie utrzymujące się kilka dni po zabiegu. Dodatkowo komórki tłuszczowe odessane przy użyciu tego nowoczesnego urządzenia mogą zostać wykorzystane ponownie do naturalnego powiększenia piersi lub pośladków. Taka sytuacja jest praktycznie niemożliwa w przypadku liposukcji tradycyjnej, gdzie komórki tłuszczowe są odsysane wraz z fragmentami tkanek, nerwów i naczyń krwionośnych, przez co materiał ten nie nadaje się do ponownego wszczepienia.

Gdzie bezpiecznie wykonać zabieg liposukcji Vaser Lipo 4D?

Liposukcja z użyciem Vaser Lipo 4D staje się jednym z najpopularniejszych zabiegów tego typu na całym świecie, jednak jej przeprowadzenie wymaga sporej wiedzy, a przede wszystkim dogłębnej znajomości ludzkiej anatomii oraz obsługi nowoczesnego urządzenia. Jednym z niewielu lekarzy w naszym kraju specjalizujących się w tej metodzie jest lek. Bartłomiej Juza. Jest to doświadczony flebolog, który już od 2010 roku zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń układu naczyniowego, ze szczególnym uwzględnieniem nieinwazyjnych metod leczenia chorób żył. W kręgu zainteresowań doktora Juzy znajduje się również medycyna regeneracyjna oraz chirurgia estetyczna, którą praktykuje od 2017 roku. Główną specjalizacją doktora Juzy w tym zakresie jest modelowanie ciała przy użyciu najnowocześniejszych technik, takich jak właśnie liposukcja ultradźwiękowa z wykorzystaniem Vaser Lipo 4D. Co więcej doktor Juza zajmuje się nie tylko odsysaniem tłuszczu ale i jego ponownym transferem w ramach powiększania piersi własnym tłuszczem i lipofillingu pośladków. Co więcej doktor Juza stale podnosi swoje umiejętności w tej dziedzinie dzięki uczestnictwu w międzynarodowych sympozjach i szkoleniach.