Co mówią o mnie media?

lek. Bartłomiej Juza

(+48) 690 070 790
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wykład o lipodemii - Doktor Juza w Radio Kraków
Wykład na temat lipodemii - Doktor Juza w programie Przed hejnałem

Doktor Bartłomiej Juza o rozwoju medycyny estetycznej

Dzień Dobry TVN

Medycyna estetyczna to coraz bardziej rozwijająca się gałąź biznesu, a zabiegi poprawiające urodę są już powszechnie dostępne. Trend ten zauważalny jest szczególnie w przypadku kobiet młodych, które dążą do doskonałości. Dlaczego coraz więcej osób ingeruje w swój wygląd? Tematykę medycyny estetycznej, w której specjalizuje się od 2017 roku, poruszam w wywiadach w telewizji śniadaniowej, gdzie jako specjalista, miałem przyjemność opowiedzieć, jak Internet i wszechobecny kultu piękna ma wpływ na poprawianie urody oraz jakie zabiegi z tego zakresu cieszą się największą popularnością.

Jak wspomniałem, od kilku lat stale rozwijam swoje doświadczenie o praktykę w zakresie medycyny regeneracyjnej oraz chirurgii estetycznej. Specjalizuję się w modelowaniu ciała przy użyciu innowacyjnych technik. Jest to między innymi, liposukcja ultradźwiękowa, przy której wykorzystuje się metodę Vaser Lipo 4D. Jest to najczęściej wykonywany przeze mnie zabieg, z zakresu szeroko pojętej korekty ciała. Do zabiegów cieszących się dużym zainteresowaniem, należy również powiększanie piersi własnym tłuszczem oraz lipofilling pośladków.

Swoje doświadczenie i wiedzę, oferuje każdemu pacjentowi. Może on liczyć na profesjonalizm i skuteczność terapii, a także zastosowanie najnowocześniejszych i innowacyjnych procedur leczniczych.

Kto słyszał o lipodemii? - Doktor Juza

Przed hejnałem - Radio Kraków

Lipodemię, inaczej obrzęk tłuszczowy, czy też „chorobę grubych nóg” po raz pierwszy zdiagnozowano osiemdziesiąt lat temu. Jest bardzo rzadką chorobą, o której mówi się, że jest uwarunkowana genetycznie. "Mówi się", ponieważ do tej pory, nie ustalono dokładnej przyczyny choroby, ani tego co ją wywołuje. Lipodemię możemy poznać po charakterystycznym, nadmiernym odkładaniu się tkanki tłuszczowej na kończynach dolnych. Lokalizuje się najczęściej na nogach, od bioder do kostek – stopy pozostają niezmienione. Po raz pierwszy w historii, w 2020 roku, na międzynarodowym kongresie medycyny estetycznej w Paryżu, pojawił się wykład, poświęcony właśnie tej tematyce, który miałem możliwość poprowadzić. Zebraną przeze mnie wiedzę w tym obszarze przedstawiam w wywiadach, mając nadzieję, że przyczynię się do znacznych zmian w przypadku tej choroby i sposobu jej leczenia. Zapraszam do przeczytania zamieszczonych poniżej artykułów i obejrzenia materiałów filmowych.

Wywiad w Dzień Dobry TVN z Doktorem Bartłomiejem Juzą
Czym jest lipoedema? Wywiad DDTVN z Doktorem Bartłomiejem Juzą
Bartłomiej Juza o medycynie estetycznej - Dzień Dobry TVN
Bartłomiej Juza w wywiadze nt. medycyny estetycznej Dzień Dobry TVN

Lek. Bartłomiej Juza - umów się na wizytę

esencjapiekna.com.pl

Nowoczesne zabiegi z zakresu flebologii – Lekarz Bartłomiej Juza

Dr. Bartłomiej Juza jest flebologiem. Leczy choroby układu naczyniowego już od 2010 roku, skupiając się na małoinwazyjnej kuracji schorzeń żylnych. Dbając o skuteczność terapii i samopoczucie pacjentów jest entuzjastą innowacyjnych metod kuracji, z których korzysta w szczególności przy ciężkich schorzeniach.

forbes.pl

Bartłomiej Juza o lipodemii - jak pomóc młodym kobietom?

Ćwiczysz godzinami, trzymasz dietę a mimo to nadal masz problemy z „oponką” w niektórych partiach ciała? Powodem może być choroba – lipodemia. To silny obrzęk tłuszczowy na nogach, niekiedy także na ramionach, brzuchu czy biodrach. Lipodemia wywołuje uczucie bólu i ciężkości nóg. Zaatakowane partie ciała są podatne na sinienie i powstawanie „pajączków”.

krakow.naszemiasto.pl

Wywiad z doktorem Bartłomiejem Juzą – o flebologii i leczeniu żylaków

W dzisiejszej rozmowie z doktorem Bartłomiejem Juzą, specjalistą z dziedziny flebologii porozmawiamy na temat przyczyn powstawania żylaków u osób starszych. Pan doktor zdradzi nam również sposoby postępowania w walce z tą chorobą oraz podpowie, jak zapobiegać żylakom.