Opinie pacjentów po wykonaniu zabiegu rzeźbienia ciała


Laura Nowak

"Minęło 6 miesięcy od mojego zabiegu w Klinice Genesis u dr. Juzy. Dziewczyny polecam Wam to miejsce z całego serca. Miałam ogromny problem z boczkami na plecach oraz bryczesami a wszystko było spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Dr. Juza dokonał niesamowitej przemiany mojej sylwetki."

Robert Dobosz

"Gorąco polecam. Wspaniała atmosfera, obsługa na najwyższym poziomie. Pacjent wie, jakie zabiegi i w jakim celu będą wykonywane. Efektem jest wspólne osiągnięcie celu, a to najważniejsze. Dodatkowy atut to korzystne ceny ;)"

Izabela Redlicka

"POLECAM ! Niesamowicie miła atmosfera, przeszłam już dużo operacji w swoim życiu i nigdy nie spotkałam się z tak ciepłymi ludźmi. Opieka na najwyższym poziomie a efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania."

Estera Samek

"W moim przypadku dość spory problem z lipodemą zdiagnozowaną przez dr. Juze. Obecnie efekt super. Ale wiadomo zabieg to tylko 50% sukcesu. Po zabiegu przestrzegałam i nadal przestrzegam diety. Do tego dochodzi fizjoterapia. Dieta i fizjoterapia to drugie 50% sukcesu. Czasem jest naprawdę ciężko ale warto zastosować się do wszystkich zaleceń dr. Juzy a efekt naprawdę w 100% będzie zdowalający."

Oliwia Monika

"Jestem pół roku po zabiegu Vaser Lipo u Dr. Juzy. Lekarz i klinika na wysokim poziomie. Przed i po operacji byłam w stałym kontakcie z Doktorem, nawet jeśli pisałam o późnych porach zawsze mogłam liczyć na szybki odzew. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu oraz z Lekarza, kliniki i podejścia do pacjenta. Napewno kolejny raz wybrałabym Dr.Juzę. Bardzo polecam."

Mariola Makowska

"Polecam ! Kilka miesięcy temu wykonałam zabieg przeszczepu tłuszczu z boczków do piersi. Jestem bardzo zadowolona. Dr Juza uzyskał super naturalny efekt- nie wyglada to tak sztucznie jak implanty."

Magdalena Kowalczyk

"Klinika, w której pacjent czuje się zaopiekowany od samego początku. Jestem po konsultacji dotyczącej zabiegu rzeźbienia nóg i już nie mogę się doczekać kiedy marzenie się spełni. Profesjonalizm i rzetelność!"

Łucja Klepacka

"Zabieg lipomodellingu pośladków w moim przypadku okazał się strzałem w dziesiątke. Pośladki wyglądają naturalnie, są wyrzeźbione a dodatkowo wyszczupliłam nogi. Zabieg jest wykonywany laserem VaserLipo i jest w pełni bezpieczny z szybkimi rezultatami. Serdecznie polecam."

Marian

"Bardzo miły i konkretny Pan doktor, wizyta przebiegła planowo. Udzielił wyczerpujących informacji na temat problemu z którym się udałem, dał wskazówki na przyszłość, gorąco polecam wizytę Pana u Pana doktora."

Dr. Juza - liposukcja, liporzeźbienie, powiększanie pośladków

Dr. Juza - Lipotransfer

Efekty zabiegów medycyny estetycznej

Dr. Juza podejmuje się takich zabiegów jak liposukcja, liporzeźbienie, powiększanie pośladków i wiele innych - Zobacz efekty jego pracy.